Skontaktuj się z nami
784 550 296

Kaktusowa – Kosakowo

Uroki mieszkania nad morzem niełatwo zastąpić równie atrakcyjnymi warunkami do życia.
Świadomość o atrybutach nadmorskich terenów w miejscowości Kosakowo zainspirowała firmę Arkun do realizacji inwestycji, która będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem klientów pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale w pobliżu miasta Gdynia.

Miejscowość Kosakowo ma do zaoferowania całą infrastrukturę, jaka jest potrzebna do wygodnego mieszkania i wypoczynku. Niewielka odległość do sklepu osiedlowego i marketów, ośrodka zdrowia, poczty, kościoła czy szkoły z basenem, którą można pokonać pieszo, dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego miejsca. Dobra komunikacja i niewielka odległość do Centrum Gdyni jest dodatkowym atutem. W najbliższej przyszłości ma powstać w odległości około 400 metrów przestanek Kolejki Metropolitarnej.

Oferujemy Państwu dwa mieszkania w budynku dwulokalowym, w którym każdy z lokali zaprojektowany został w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymogi stawiane przez 4-5 osobową rodzinę. Przemyślany program funkcjonalny każdego z lokali prezentuje rozwiązania przynoszące korzystne i wygodne warunki do życia dla nowych lokatorów. Na parterze odnajdą Państwo pokój dzienny/salon z kuchnią, łazienkę oraz wiatrołap i garaż, natomiast na poddaszu zlokalizowano trzy pokoje/sypialnie oraz łazienkę i garderobę.

Budynek będzie wykonany w tradycyjnej technologii murowanej oraz przykryty dachem o konstrukcji drewnianej. Stolarka okienna trzyszybowa o podwyższonej izolacyjności zostanie wykonana wraz ze szczelnym montażem. Na dachu pokrycie z dachówki falistej w kolorze grafitowym, ściany z bloczków silikatowych ocieplone 18cm styropianu. Wszystkie przegrody budynku spełniają rygorystyczne wymogi izolacyjności termicznej.

Inwestycja w formie budynku jednorodzinnego dwulokalowego. Każde mieszkanie o powierzchni 119,7 m2 składa się z salonu, kuchni, trzech pokoi i dwóch łazienek. Każde z mieszkań posiada wyjście na ogród.
Na dachu pokrycie z dachówki falistej w kolorze grafitowym, ściany z bloczków silikatowych ocieplone 18cm styropianu, okna o podwyższonej izolacyjności. Wszystkie przegrody budynku spełniają rygorystyczne wymogi izolacyjności termicznej.

Lokalizacja

Zagospodarowanie

Na terenie działki w części frontowej przewidziano otwartą przestrzeń wejściową, dodatkowe miejsca postojowe i miejsce na śmietniki. W strefie prywatnej wyznaczono ogródki, które tworzą bardzo kameralną przestrzeń wypoczynku. Sąsiednie działki dobrze zagospodarowane roślinnością wieloletnią dają poczucie intymności i błogiego relaksu w kontakcie z przyrodą.

Rzuty mieszkań

Parter

Piętro

Karta poddasza

Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku i drewnianej okładziny. Dwuspadowy dach pokryto dachówką w kolorze grafitowym. Dwa samodzielne lokale, każdy lokal ma dwie kondygnacje z osobnym wejściem i wyjściem na ogród. Optymalnie zaaranżowana przestrzeń sprawia, że lokale są komfortowe i bardzo dobrze doświetlone. Każde mieszkanie mieści obszerny salon, w którym rodzina może zrelaksować się na wygodnej sofie przed kinem domowym. Strefa wypoczynkowa została szeroko otwarta na taras. Aneks kuchenny posiada możliwość nowoczesnej, wysokiej zabudowy. Na piętrze mieści się część prywatna z trzema sypialniami, każda z oknem wychodzącym na strefę wejściową lub ogród. Program użytkowy uzupełnia łazienka, w której wygospodarowano miejsce na pralkę i szafkę z bielizną. Istnieje możliwość wykonania wygodnych schodów wejściowych na poddasze i wykorzystanie tej przestrzeni na cele uzupełniające.

Tabela mieszkań
Pow. użytkowa Pow. działki Cena Status
Lokal A1 119,7 m2 302 m2 w przygotowaniu wolne
Lokal A2 119,7 m2 303 m2 w przygotowaniu wolne

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.