Skontaktuj się z nami
784 550 296

Tarnowskiego

Uroki mieszkania nad morzem niełatwo zastąpić równie atrakcyjnymi warunkami do życia.

Świadomość o atrybutach nadmorskich terenów w miejscowości Pogórze zainspirowała firmę Arkun do realizacji inwestycji, która będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem klientów pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku ale w pobliżu miasta Gdynia.

Miejscowość Pogórze ma do zaoferowania całą infrastrukturę jaka jest potrzebna do wygodnego mieszkania i wypoczynku. Niewielka odległość do sklepu osiedlowego i dyskontowego, ośrodka zdrowia, poczty, kościoła czy dwóch szkół i przedszkola oraz placów zabaw, którą można pokonać pieszo, dodatkowo wpływa na atrakcyjność tego miejsca. Dobra komunikacja i niewielka odległość do Centrum Gdyni jest dodatkowym atutem. Aby dorównać jakości okolicy, firma Arkun zastosowała równie jakościową formę budownictwa, które najlepiej będzie sprzyjać ‘zagnieżdżeniu się’ w nowym domu.

Oferowane są dwa budynki jedno i dwulokalowy, w których każdy lokal zaprojektowany jest w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymogi stawiane przez 3, 4-osobowe rodziny. Przemyślany program funkcjonalny każdego z lokali prezentuje rozwiązania przynoszące korzystne i wygodne warunki do życia dla nowych lokatorów. Na parterze przyjęto pokój dzienny/salon, kuchnię, łazienkę oraz wiatrołap, natomiast na poddaszu zlokalizowano łazienkę oraz trzy pokoje/sypialnie. Budynek będzie wykonany w tradycyjnej technologii murowanej oraz przykryty dachem o konstrukcji drewnianej.

Całość inwestycji swoim wyglądem wkomponowuje się w otaczającą go architekturę.

Inwestycja w formie dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W segmencie zaprojektowano jeden i dwa lokale mieszkalne. Każde mieszkanie o powierzchni 88,42 m2 składa się z salonu, kuchni, trzech pokoi i dwóch łazienek. Każde z mieszkań posiada wyjście na ogród.

Na dachu pokrycie z blachodachówki imitującej dachówkę płaską, ściany z bloczków silikatowych ocieplone 18cm styropianu, okna o podwyższonej izolacyjności. Wszystkie przegrody budynku spełniają wymogi izolacyjności termicznej wymagane na rok 2021.

Elewacje

Lokalizacja

Zagospodarowanie

Na terenie działki w części wspólnej o powierzchni ~200m2 przewidziano ścieżkę wejściową, sześć miejsc postojowych i miejsce na śmietniki. W strefie prywatnej wyznaczono do mieszkań ogródki o powierzchni od 82m2 do 274m2.

Rzuty mieszkań


Opis mieszkań

Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku i drewnianej okładziny. Dwuspadowy dach pokryto płaską dachówką w kolorze antracytowym. Trzy samodzielne lokale w dwóch budynkach, każdy lokal ma dwie kondygnacje z osobnym wejściem i wyjściem na ogród. Optymalnie zaaranżowana przestrzeń sprawia, że lokale są komfortowe i bardzo dobrze doświetlone. Każde mieszkanie mieści obszerny salon, w którym rodzina może zrelaksować się na wygodnej sofie przed kinem domowym. Strefa wypoczynkowa została szeroko otwarta na taras. Aneks kuchenny posiada możliwość nowoczesnej, wysokiej zabudowy. Na piętrze mieści się część prywatna z trzema sypialniami, każda z oknem wychodzącym na strefę wejściową lub ogród. Program użytkowy uzupełnia łazienka, w której wygospodarowano miejsce na pralkę i szafkę z bielizną. Istnieje możliwość wykonania wygodnych schodów wejściowych na poddasze i wykorzystanie tej przestrzeni na cele uzupełniające.

Tabela mieszkań
Pow. użytkowa Pow. ogrodu Status
Lokal 1 88,42 m2 274 m2 sprzedany
Lokal 2 88,42 m2 82 m2 sprzedany
Lokal 3 88,42 m2 196 m2 sprzedany

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.