Skontaktuj się z nami
784 550 296

Inwestycja Mosty Morwowa III

Świadomość o atrybutach nadmorskich terenów w miejscowości Mosty zainspirowała firmę Arkun do realizacji inwestycji, która będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem klientów pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku i zbliżyć się do natury, która dla danej inwestycji zawsze pozostanie dominującym sąsiadem.

Zaciszne okolice miejscowości Mosty mają do zaoferowania szereg walorów tj. plaża, parki, rezerwaty przyrody, które sprzyjają integracji z otoczeniem i gwarantują satysfakcję z wybranego miejsca zamieszkania.

Jednocześnie teren jest dobrze skomunikowany z Gdynią oraz pobliskimi miejscowościami należącymi do Gminy Kosakowo. W najbliższym otoczeniu znajdują się wszelkie formy usług mieszczących się w standardach wygodnego i cywilizowanego życia.

Aby dorównać jakości okolicy, firma Arkun zastosowała równie jakościową formę budownictwa, która najlepiej będzie sprzyjać ‘zagnieżdżeniu się’ w nowym domu.

Oferowane są dwa budynki dwulokalowe, w których każdy lokal zaprojektowany jest w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymogi stawiane przez 3- 4 osobowe rodziny. Przemyślany program funkcjonalny każdego z lokali prezentuje rozwiązania przynoszące korzystne i wygodne warunki do życia dla nowych lokatorów. Na parterze znajdziecie Państwo pokój dzienny, kuchnię, łazienkę oraz wiatrołap. Na piętrze znajduje się łazienka oraz trzy pokoje. Każdy z lokali posiada również dostęp do kondygnacji poddasza.

Całość inwestycji, swoim wyglądem wkomponowuje się zarówno w otaczającą go architekturę, jak i swoje niepowtarzalne otoczenie natury. Budynek będzie wykonany w tradycyjnej technologii murowanej oraz przykryty dachem o konstrukcji drewnianej.

Inwestycja w formie dwóch budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W segmencie zaprojektowano 2 lokale mieszkalne. Każde mieszkanie o powierzchni 75,08 m2  składa się z salonu, kuchni, 3 pokoi i łazienki. Każde z mieszkań posiada wyjście na taras.

Na dachu pokrycie z dachówki ceramicznej płaskiej, ściany z bloczków silikatowych ocieplone 20cm styropianu, okna o podwyższonej izolacyjności. Wszystkie przegrody budynku spełniają wymogi izolacyjności termicznej wymagane na rok 2021.

Folder PDF

Elewacje

Lokalizacja

Zagospodarowanie

Na terenie działki w części wspólnej o powierzchni ~221m2 przewidziano ścieżkę wejściową, cztery miejsca postojowe i miejsce na śmietniki. W strefie prywatnej wyznaczono do mieszkań ogródki o powierzchni od 53m2 do 236m2.

Rzuty mieszkań

Budynek A – Parter

Budynek A – Piętro

Budynek B – Parter

Budynek B – Piętro

Opis mieszkań

Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku i drewnianej okładziny. Dwuspadowy dach pokryto płaską dachówką w kolorze antracytowym. Dwa samodzielne lokale w każdym budynku, każdy lokal ma dwie kondygnacje z osobnym wejściem i wyjściem na ogród. Optymalnie zaaranżowana przestrzeń sprawia, że lokale są komfortowe i bardzo dobrze doświetlone. Każde mieszkanie mieści obszerny salon, w którym rodzina może zrelaksować się na wygodnej sofie przed kinem domowym. Strefa wypoczynkowa została szeroko otwarta na taras. Aneks kuchenny posiada możliwość nowoczesnej, wysokiej zabudowy. Na piętrze mieści się część prywatna z trzema sypialniami, każda z oknem wychodzącym na strefę wejściową lub ogród. Program użytkowy uzupełnia łazienka, w której wygospodarowano miejsce na pralkę i szafkę z bielizną.

Tabela mieszkań
Pow. użytkowa Pow. ogrodu Cena Status
Lokal 1 75,08 m2 236 m2 w przygotowaniu sprzedane
Lokal 2 75,08 m2 53 m2 w przygotowaniu sprzedane
Lokal 3 75,08 m2 53 m2 w przygotowaniu sprzedane
Lokal 4 75,08 m2 190 m2 w przygotowaniu sprzedane

miejsce postojowe na terenie działki dodatkowo płatne 8 000 zł

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.