Skontaktuj się z nami
784 550 296

Inwestycja „Domy Nad Stawem” – Pierwoszyno

Świadomość potrzeb naszych potencjalnych klientów oraz wieloletnia praktyka w regionie pozwoliła firmie Arkun stworzyć realizację w optymalnej lokalizacji, która łączy w sobie dobrze zagospodarowaną infrastrukturę, dogodną komunikację oraz bliskość miejscowości nadmorskich i plaży. W najbliższym otoczeniu znajdują się wszelkie formy usług mieszczących się w standardach wygodnego i cywilizowanego życia.

Okolice miejscowości Pierwoszyno i gminy Kosakowo mają do zaoferowania szereg walorów takich jak plaże, parki, rezerwaty przyrody, które sprzyjają integracji z otoczeniem i gwarantują satysfakcję w wybranego miejsca zamieszkania. Sama inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie stawu oraz terenów rekreacyjnych w centrum wsi, takich jak plac zabaw, ścieżki rowerowe, fitness plenerowy oraz gminny dom kultury.

Cennym atutem inwestycji są przylegające dwie drogi o nawierzchni asfaltowej oraz w pełni zagospodarowane działki najbliższego sąsiedztwa, co w momencie wprowadzenia się daje gwarancję komfortu i ciszy, jakiego Państwo szukają w urokach mieszkania na podmiejskiej wsi.

Oferowane są trzy budynki dwulokalowe, w których każdy lokal zaprojektowany jest w taki sposób, aby spełniać wszelkie wymogi stawiane przez 3- 4 osobowe rodziny. Przemyślany program funkcjonalny każdego z lokali prezentuje rozwiązania przynoszące korzystne i wygodne warunki do życia dla lokatorów. Na parterze zlokalizowano pokój dzienny, kuchnię, łazienkę oraz wiatrołap. Na piętrze znajduje się łazienka oraz trzy pokoje. Każdy z lokali posiada również dostęp do kondygnacji poddasza.

Inwestycja w formie trzech budynków jednorodzinnych wolno stojących. W każdym budynku zaprojektowano 2 lokale mieszkalne. Do wyboru są mieszkania o powierzchni 75,08 m2 i 88,42m2, każde składa się z salonu, kuchni, 3 pokoi i łazienki. Każde z mieszkań posiada wyjście na taras.

Na dachu pokrycie z dachówki betonowej płaskiej, ściany z bloczków silikatowych ocieplone 18cm styropianu, okna o podwyższonej izolacyjności. Wszystkie przegrody budynku spełniają wymogi izolacyjności termicznej wymagane na rok 2021.

Folder PDF

Elewacje

Budynek A i B

Budynek C

Lokalizacja

Zagospodarowanie

Na terenie działki w części wspólnej o powierzchni przewidziano ścieżkę, wejściową drogę manewrową, dwanaście miejsc postojowych i miejsce na śmietniki. W strefie prywatnej wyznaczono do mieszkań ogródki o powierzchni od 100m2 do 156m2.

Rzuty mieszkań

Budynek A i B – Parter

Budynek A i B – Piętro

Budynek C – Parter

Budynek C – Piętro

Opis mieszkań

Prosta bryła wyróżnia się nowoczesnym sposobem wykończenia elewacji zewnętrznych, który zwraca uwagę eleganckim połączeniem jasnego tynku i drewnianej okładziny. Dwuspadowy dach pokryto płaską dachówką w kolorze antracytowym. Dwa samodzielne lokale w każdym budynku, każdy lokal ma dwie kondygnacje z osobnym wejściem i wyjściem na ogród. Optymalnie zaaranżowana przestrzeń sprawia, że lokale są komfortowe i bardzo dobrze doświetlone. Każde mieszkanie mieści obszerny salon, w którym rodzina może zrelaksować się na wygodnej sofie przed kinem domowym. Strefa wypoczynkowa została szeroko otwarta na taras. Aneks kuchenny posiada możliwość nowoczesnej, wysokiej zabudowy. Na piętrze mieści się część prywatna z trzema sypialniami, każda z oknem wychodzącym na strefę wejściową lub ogród. Program użytkowy uzupełnia łazienka, w której wygospodarowano miejsce na pralkę i szafkę z bielizną.

Tabela mieszkań
Pow. użytkowa Pow. ogrodu Cena Status
Lokal A1 75,08 m2 134 m2 w przygotowaniu sprzedany
Lokal A2 75,08 m2 105 m2 w przygotowaniu sprzedany
Lokal B1 75,08 m2 103 m2 w przygotowaniu sprzedany
Lokal B2 75,08 m2 100 m2 w przygotowaniu sprzedany
Lokal C1 88,42 m2 100 m2 w przygotowaniu sprzedany
Lokal C2 88,42 m2 156 m2 w przygotowaniu sprzedany

miejsce postojowe na terenie działki dodatkowo płatne

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.